Kursy walut NBP: USD 3,98 | EUR 4,32 | CHF 4,53 |

Wyszukiwarka
Notes
Zgłoś ofertę
Kalkulator
O firmie
Współpraca
Kontakt
zgłoś ofertę
Mieszkania
Domy
Działki
Lokale
Obiekty

O firmie

Nazywam się Marzena Łojek

Biuro Nieruchomości DOM-POL założyłam w 1994 roku.

Posiadam licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 2507 nadaną przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast poprzedzoną egzaminem państwowym. Jestem ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej i ochrony prawnej pośrednika w obrocie nieruchomościami jak również osób działających pod moim nadzorem. Jestem członkiem i założycielem Lubelskiego Stowarzyszenia Ekspertów Rynku Nieruchomości (LSE-RN).

Przedmiotem działalności Biura jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, w tym: sprzedaż, kupno, wynajem, dzierżawa - domów, mieszkań, działek, lokali i obiektów komercyjnych.

Na potrzeby klientów, którzy nabywają działki, zakres swoich usług rozszerzyłam o sprzedaż gotowych projektów domów, garaży i innych obiektów architektonicznych.

Działam w systemie MLS - Lublin ( system wielokrotnego oferowania), w którym obecnie współpracują biura z Lublina i Lubartowa. Moja współpraca z biurami polega na tym, że za moim pośrednictwem mogę prezentować Państwa oferty w biurach współpracujących jak również oferować Państwu oferty tych biur co umożliwia mi zapoznanie Państwa z większą ilością ofert.

Ponadto oferty zgłoszone do biura rozpowszechniane są w prasie lokalnej, na stronie www, na wielu portalach internetowych oraz oferowane klientom, którzy należą do naszej bazy danych. Poprzez szerokie reklamowanie ofert staramy się ułatwić Państwu dostęp do jak największego grona zainteresowanych.

W celu szybkiej weryfikacji i wyboru dogodnej oferty dla moich klientów w finansowaniu zakupywanych nieruchomości posiadam bogatą ofertę kredytów hipotecznych.

W ramach oferowanych przeze mnie usług gwarantuję:

  • fachową i profesjonalną obsługę i bezpieczeństwo transakcji
  • dostęp do pełnej i aktualnej bazy ofert
  • dyskrecję
  • ponadto dla klientów sprzedających zapewniam doradztwo w zakresie wyceny nieruchomości

Wyznacznikiem moich działań jest rzetelność i zaangażowanie. Wieloletnia znajomość rynku nieruchomości pozwala z jak największą skutecznością realizować powierzone mi zadania, czego efektem jest satysfakcja klientów z udanych transakcji, a jest to dla mnie i moich pracowników priorytetem. Ambicją biura jest udział w realizacji bardzo dobrych umów, w wyniku których każdy kto sprzeda, zakupi bądź wynajmie za moim pośrednictwem nieruchomość będzie z tej transakcji zadowolony i zachęci wszystkich znajomych do skorzystania z moich usług. Moje działania zmierzają również do tego, aby sprostać wymaganiom tych klientów, którzy nie dokonali jeszcze wyboru co do zakupu nieruchomości. W trosce o ich dobro staram się możliwie szybko i skutecznie zaproponować ofertę, która okaże się właściwa.

Mam nadzieję, że wśród moich propozycji znajdą Państwo taką, która spełni Państwa oczekiwania.

Serdecznie zapraszam do współpracy!

© 2024 DOM-POL Biuro Obrotu Nieruchomościami-Marzena Łojek. Wszystkie prawa zastrzeżone.